SAMYELİ ÖZEL GÜVENLİK

SAMYELİ ÖZEL GÜVENLİK

PERSONELLİ GÜVENLİK

5188 sayılı özel gücenlik kanun ve yönetmeliklere uygun olarak, fabrikalar, işyerleri, turistik tesisler, toplu konut siteleri, özel ve kamu hastane ve okulları, havalimanları, toplu gösteri ve organizasyonları oteller, alışveriş merkezleri, otomotiv sektörü, liman ve marinalar, tersaneler, inşaat sektörü ve arzu edilen diğer yerlerde deneyimli ve eğitimli personeli ile güvenlik hizmetlerini vermekteyiz.

 

ÇEVRE GÜVENLİĞİ

Hizmet verilecek kurum ve kuruluşun ayrıntılı risk analizi çıkarılarak çevre unsurları ve tehditler belirlenip, çevre güvenliği ile ilgili ihtiyaçlar, tel, çift, dikenli veya jiletli tel beton duvar uygulamalarını yapmaktayız.

 

İŞYERİ GÜVENLİĞİ

Her türlü bina,fabrika, tesis gibi yerler konusunda uzman, projeye uygun özel teknolojik ekipmanlar ile donatılmış personelimiz iş yeri ve tesislerinize itina ile sahip çıkacak ve problemleriniz için çözüm olacaktır.

 

ARAÇ GİRİŞ ÇIKIŞ KONTROLÜ

Güvenlik personellerimiz 5188 sayılı Özel Güvenlik yasasının getirdiği fabrikalarınıza, iş yerlerinize, site ve diğer yerlere giriş-çıkış yapacak, özel veya tedarikçi firmaların araçları gerekli kontrollerden geçtikten sonra konusuna göre kayıt altına alınmaktadır.

 

TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Tesis güvenliğini kontrol altında tutmak, giren veya çıkan ziyaretçi ve iş yeri personellerinin kayıtlarını oluşturmak, bilgi akışını sağlamak üzere turnike güvenliğini titiz bir şekilde takip etmekteyiz.

 

KAMERA İZLEME ve KONTROL GÜVENLİĞİ

Fabrikalarınıza, İş yerlerinize ve diğer kurum ve kuruluşlarınızın olabilecek olumsuzluklar ve riskler karşı kurulum ve gözetimini yapmaktayız.

 

GÖRÜNTÜLÜ SİSTEM KURULUMU

Fabrikalarınızın , İş yerleriniz, siteleriniz, alışveriş merkezleriniz, yedi gün yirmi dört saat esasına izlenir ve görüntü sistemlerinin kurulumu yapılır.

 

V.İ.P. KORUMA

Gerçek kişilere V.I.P yakın koruma hizmetleri sunmak, toplantı, seminer ve benzeri organizasyonların güvenlik hizmetlerini sağlamak, kendilerini güvende hissetmek isteyen herkese çözüm üretmek, ihtiyaca göre full-time, part-time olarak yakın koruma hizmeti sunma, yakın koruma ve savunma eğitimi almış profesyonel personel ile ünlü ve önemli kişilerin can ve mal güvenliğini sağlamak ve refakat hizmeti vermektir.

 

ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Anlaşmalı firmalarımız sayesinde kurumunuzun Elektronik Güvenlik Sistemlerinden turnike geçiş sistemi, kamera, tom kalemi ile güvenli ve kontrollü geçişi sağlamaktadır.

 

GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI

Hizmet verdiğimiz, hizmeti dışarıdan satın alan kurum veya kuruluşların risk analizlerinin çıkarılması belirlenen risklere karşı önlemler konusunda fizibilite çalışmalarının oluşturulması mevcut güvenlik personellerinin vukuu bulacak olaylar karşısında performans değerlendirmelerinin oluşturulması projelerde görevli güvenlik personeline drill uygulamalarının yapılması ( Şüpheli Şahıs, Şüpheli Paket, Şüpheli Araç) konuyla ilgili personelin reaksiyon sürelerinin ölçülmesi ve müşterilerimize detaylı raporları sunulmaktadır. Kısacası komple güvenlik tedbirlerinin ölçüm ve analizi uygulamalı olarak raporlanmaktadır.

 

PARA ve KIYMETLİ EŞYA NAKLİ

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda para ve kıymetli eşya nakillerini, güzergah riskleri çıkarılmak sureti ile özel veya zırhlı araç ve ekipman eşliğinde bir noktadan diğer noktaya nakil hizmetlerini yapmaktayız.

 

PARA ve KIYMETLİ EŞYA NAKLİ

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda para ve kıymetli eşya nakillerini, güzergah riskleri çıkarılmak sureti ile özel veya zırhlı araç ve ekipman eşliğinde bir noktadan diğer noktaya nakil hizmetlerini yapmaktayız.